Kliknij aby zadzwonić:

+48 662 055 262
Działki budowlane

Działka 3/19

SPRZEDANA !

UWAGA!

Ostatnia dzałka została wprawdze sprzedana, jednak w najbliższym czasie w ofercie znajdą się atrakcyjne bliźniaki dwulokalowe (parter, piętro, poddasze) o łącznej powierzchni od ok 130 do 155 m2 (wersja z garażem). Powierzchnie działek do 340 do 470 m2. Będą one zlokalizowane od strony ul. Wędrownej (Mierzyn).
https://goo.gl/maps/syjmWsgNjJ36SooL9

Do wykonania budynków użyte będą materiały najwyższej jakości. Planowana data oddania pierwszego etapu: rok 2022.

Szczegóły oferty wkrótce. Osoby zainteresowane zapisaniem się na listę priorytetową proszę o przesłanie swoich danych za pomocą formularza kontaktowego.

Gdy tylko uruchomimy ofertę, w pierwszej kolejności zaoferujemy ją osobom z listy priorytetowej dla których zagwarantujemy najniższe ceny i pierwszeństwo nabycia.

 

Powierzchnia

889m2

Rata kredytu*

Cena

Strona świata:

Południe

Pobierz PDF

 • Największa z działek w tym kompleksie
 • Maksymalna powierzchnia zabudowy 20%
 • Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 70%
 • Maksymalna szerokość frontu budynku 18m
 • Maksymalna wysokość budynku 10,5m. Maksymalna ilość kondygnacji nadziemnych: 2
 • Orientacyjnie istnieje możliwość wybudowania domu parterowego – do ok 175 m2, a z drugą kondygnacją -nawet do 310 m2. Szczegóły wylicza architekt pod konkretny projekt.
 • Dojazd do posesji z drogi wewnętrznej numer 3/13 ( na ww. grafice oznaczona na szaro), która jak stanową zapisy w akcie notarialnym, będzie zawierała chodnik, zostanie wybrukowana i oświetlona lampami led.  Będzie także możliwość zamknięcia jej tylko dla mieszkańców.
 • sąsiedztwo urokliwego jeziora (90 m). Nabywca ma możliwość podpisania umowy na długoterminową dzierżawę  dodatkowej działki rekreacyjnej z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej. 

 Działka posiada wydane warunki na przyłącza mediów.

Prąd, gaz, światłowód internetowy – są dostępne.  Formalnie nabywca podpisuje tylko umowę z dostawcami – ENEA,  Polska Spółka Gazownictwa oraz Shentel. W przypadku wody i kanalizacji- w trakcie realizacji. Zakończenie inwestycji jeszcze w tym roku ( 2021).

Posiadanie mediów,  statusu prawnego działki budowlanej z planem miejscowym oraz dobrych warunków gruntowych, to niezwykle istotne atrybuty umożliwiające szybkie rozpoczęcie budowy. Należy na to zwrócić  uwagę, bowiem pojawiają się niekiedy oferty z zapisami typu “media w drodze” lub “działka rolno-budowlana”. Po nabyciu takiej nieruchomości  może się bowiem okazać, że wprawdzie media rzeczywiście znajdują się w drodze, ale niestety nie ma możliwości podłączenia dalszych odbiorców,  co jest bardzo powszechnym problemem w gminach po zachodniej stronie Szczecina, lub status działki uniemożliwia wydanie warunków zabudowy pod nasz dom.

Tutaj można zapoznać się z pełnym tekstem źródłowym planu miejscowego dla tej działki:

Plan zagospodarowania przestrzennego

Lokalizacja w planie – obszar elementarny: 10 MN – strona 15.

 

Znakomita lokalizacja i infrastruktura:

 • Nowa droga asfaltowa ze ścieżką rowerową (przedłużenie ul. Okulickiego na Gumieńcach).
 • Przystanek autobusu miejskiego  bezpośrednio przy działce – możliwość zrobienia wyjścia tylną bramką bezpośrednio na przystanek.
 • Szkoła i przedszkole – 600 m (jeden przystanek autobusem)
 • Sklep spożywczy – 2 minuty jazdy samochodem. Centra handlowe: Hakena, Auchan, Decathlon, Auchan, Leroy Merlin – 7-8 minut, Ikea – 9 minut (dane obiektywne wg. Google Maps).

W pobliżu realizowane są nowe inwestycje drogowe, które  jeszcze bardziej ułatwią i tak bardzo dobrą  dostępność komunikacyjną. Należą do nich:

 1. Inwestycja gminy Szczecin i Kołbaskowo – budowa obwodnicy miejscowości Ostoja i nowego połączenia  do dwupasmowej ul. Europejskiej (rozpoczęcie budowy w tym roku)
 2. Obwodnica Przecławia – od Ronda Hakena w stronę granicy (wykonawca przejął już plac budowy)
 3. Zachodnia obwodnica Szczecina – jest już gotowa dokumentacja i wkrótce rozpocznie się procedura wyboru wykonawcy.  Obwodnica będzie przebiegała za Stobnem (ok. 3 km od  tej działki) i  dzięki budowie  tunelu pod Odrą skróci się znacznie czas dojazdu nad morze, lotnisko oraz w kierunku Koszalina i Gdańska. 

Poniżej prezentujemy usytuowanie tej działki budowlanej na tle sąsiedniej infrastruktury.

Kliknij na obrazek, aby go powiększyć.

 

*Orientacyjną wysokość raty obliczono przy standardowych warunkach: 20% wkładu własnego, okresie kredytowania – 30 lat i oprocentowaniu kredytu w wysokości 3%.

wróć na górę