Inwestycja

Dom jako inwestycja

Zakup domu to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Dokonując oceny kierunków rozwoju aglomeracji szczecińskiej jesteśmy pewni, że ten teren, w niedługim czasie, stanie się jednym z najbardziej prestiżowych adresów, co niewątpliwie będzie skutkowało wzrostem wartości Państwa nieruchomości. Użycie najwyższej jakości materiałów dodatkowo powoduje, że nabyta nieruchomość będzie zyskiwała na swojej wartości i będzie znakomitą ochroną majątku przed inflacją.

Domy posiadają wszystkie kluczowe media: prąd, woda, gaz, kanalizacja deszczowa, kanalizacja sanitarna, ultraszybki Internet światłowodowy. Znakomita infrastruktura drogowa – dojazd bezpośrednio pod dom oświetloną drogą publiczną.

Najwyższa jakość użytych materiałów oraz profesjonalizm wykonawców

Jest to oferta dla osób ceniących wysoką jakość wykonania i użytych materiałów oraz oszczędności w kosztach eksploatacji.

Już na etapie koncepcji przyjęliśmy założenia, że zarówno projekt, wykonanie oraz użyte materiały muszą być jak najwyższej jakości. Na każdym etapie przyświecała nam teza, aby budować tak, jakbyśmy robili to dla siebie.

Chcąc zrealizować te ambitne założenia należało stworzyć nie tylko dobry projekt, ale przede wszystkim włączyć do współpracy najlepszych specjalistów w branży i najwyższej jakości materiały.

Dzięki temu mieliśmy pewność, że Państwa dom będzie budowany przez specjalistów z poszczególnych branż, a nie przypadkowych robotników ogólnobudowlanych.

Także osoba kluczowa w procesie budowlanym- kierownik budowy jest profesjonalistą o ogromnym, ponad 30-letnim doświadczeniem, bezkompromisowy w sprawach technologicznych i niezwykle wysokich wymaganiach jakościowych.

W projekcie wykorzystano także najwyższej jakości materiały, których parametry najczęściej znacznie przekraczały obecnie wymagane normy.

Moja Ostoja - specjaliści
Moja Ostoja - fundamenty

Fundamenty

Nie bez przyczyny używamy metafory ” zbudowany na solidnych fundamentach”.

W tworzeniu budynku, który ma służyć mieszkańcom latami, to właśnie ten element jest najistotniejszy. Nie jest on bezpośrednio widoczny, ale ma kluczowe znaczenie dla całej budowli, co jest szczególnie widoczne dopiero po kilku latach użytkowania.

Nadmierne osiadanie budynku, pojawiające się rysy i pęknięcia, zachodząca po ścianach wilgoć oraz pleśń – przyczyną tych problemów są najczęściej właśnie niewłaściwie wykonane fundamenty.

Z tego powodu, wykonując ten etap , narzuciliśmy sobie najwyższy reżim technologiczny.

Wykopy pod fundamenty były w pełni suche przed wylaniem każdej warstwy. Pomimo że warunki gruntowe są bardzo dobre użyliśmy specjalnego – wodoodpornego betonu, o wyższej klasie niż wymagana oraz specjalistycznych mas izolacyjnych i ociepleń.

Trójwarstwowe zagęszczenie pod budynkiem było utwardzanie przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

To nie są zwykłe deklaracje, które często trudno zweryfikować, ale jest to poparte odpowiednią dokumentacją, badaniami wykonanymi przez niezależne laboratoria oraz zdjęciami. Dzięki temu mają Państwo pewność, że budowane przez nas domy to gwarancja jakości i solidnego wykonania.

Przemyślany projekt

Państwa domy zostały tak zaprojektowane, aby posiadać pełną funkcjonalność, nawet znacznie większych i droższych, typowych domów jednorodzinnych.

Na parterze znajduje się duży salon z kuchnią z którego rozciąga się piękny widok na ogród.

Pomieszczenie jest bardzo dobrze doświetlone, a poprzez wspaniałe, niezwykle szerokie drzwi przesuwne można wyjść na taras i ogród.

Domy skrajne na parterze dodatkowo posiadają jeszcze jednak pokój. który może służyć jako sypialnia gościnna, gabinet czy biuro do coraz popularniejszej pracy zdalnej.

W domach środkowych, w miejscu pokoju znajduje się garaż.

Moja Ostoja - architektura
Moja Ostoja - dom D - rzut parter

Duża powierzchnia użytkowa

Powierzchnia każdego domu wynosi ok 130 m2, a w części z garażem ponad 155, co znacznie przekracza średnią dla tego typu budynków.

Największym atrybutem jest jednak funkcjonalność i możliwości indywidualnej aranżacji wnętrza, dostosowanego do indywidualnych preferencji domowników.

Uważamy, że nasi kleci zasługują na znacznie więcej niż kupno, standardowych „metrów kwadratowych”.

Każdy z nas jest inny i tak samo różne są nasze rodziny, które mają swoje własne potrzeby i preferencje.

Projekt wnętrz i opcja wykończenia „pod klucz”

Zdajemy sobie  sprawę z tego, że często jest to pierwszy dom i ogrom zadań związanych w jego urządzeniem jest bardzo duży. 

Służymy także tutaj swoją pomocą i oferujemy nasze pełne wsparcie.

Każdy klient otrzyma GRATIS  możliwość dokonania zmian układu ścianek działowych – do czasu wymurowania. Dodatkowo, w pakiecie nasz klient będzie mógł korzystać z  rabatów na materiały do wykończenia wnętrz, meble, oświetlenie, dodatki od producentów.

Dodatkowo, istnieje możliwość skorzystania z opcji szybkiego i atrakcyjnego cenowo wykończenia „pod klucz”.  Ten zakres realizowany jest  w  oparciu o indywidualny projekt, stworzony po analizie preferencji i potrzeb danej rodziny. 

Ten finalny etap jest  kompleksowy i obejmuje cały zakres- projekt, doradztwo, materiały i usługę. 

Na wykonane prace wykończeniowe  współpracująca z nami, sprawdzona firma wystawia fakturę VAT oraz udziela gwarancji. 

Dom dostosowany do indywidualnych potrzeb i preferencji mieszkańców

Wybór domu jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu.

Jest to nie tylko miejsce gdzie nocujemy, ale przede wszystkim to przestrzeń w której się toczy życie rodzinne i gdzie dorastają nasze dzieci.

To właśnie dla nich przewidziano duże dwie sypialnie oraz indywidualną łazienkę.

Z myślą o dzieciach zainstalowaliśmy specjalne, wzmocnione i dwustronnie klejone szyby na parterze, aby przy przypadkowym uderzeniu w okno nie nastąpił odprysk szyby, który mógłby narazić nasze dziecko lub innych domowników na niebezpieczeństwo.

Także ogród daje możliwości stworzenia dla maluchów wspaniałego miejsca zabaw- ogrodzonej enklawy, w której nasze pociechy mogą bezpiecznie cieszyć się najpiękniejszymi latami swojego życia.

Wybierając dom warto wziąć pod uwagę, aby w pełni odpowiadał, nie tylko obecnym, ale, a także przyszłym potrzebom. Także ten element braliśmy pod uwagę podczas procesu projektowania.

Dla rodziców przewidziano dużą sypialnię z własną łazienką oraz garderobą.

W domach skrajnych na parterze mamy do dyspozycji dodatkowy pokój, który możemy wykorzystać na gabinet do coraz popularniejszej pracy zdalnej lub jako pokój dla gości.

Wszelkie elementy nośnie czy instalacyjne zostały tak poprowadzone, aby w przyszłości, bez problemu, szybko i przy minimalnych kosztach można było zmienić konfigurację poszczególnych pokoi, czy wykorzystać antresolę jako dodatkowe pomieszczanie mieszkalne, rekreacyjne lub biurowe.

Moja Ostoja - czas z rodziną i przyjaciółmi
Moja Ostoja - czas z rodziną i przyjaciółmi

Przestronne ogrody

Duże, piękne ogrody zapewniają odpowiednią ilość miejsca na taras, miejsce do rekreacji, uprawy roślin ozdobnych, czy nawet ogródek warzywny, dla osób ceniących własne plony ekologiczne.

W domach skrajnych istnieje możliwość postawienia wiaty na dodatkowe auta czy małego domku ogrodniczego.

Istnieje możliwość kompleksowego zaprojektowania i wykonania ogrodu przez naszego sprawdzonego partnera – firmę Krusikiewicz.

Oszczędności w kosztach ogrzewania

Dzięki zastosowanym wysokiej jakości materiom i profesjonalnemu wykonawstwu, nasi klienci będą osiągać znaczne oszczędności w kosztach ogrzewania domu, co przy obecnej sytuacji jest niezwykle ważną kwestią.

Instalacja CO oparta jest o wysokiej klasy kocioł gazowy kondensacyjny dwufunkcyjny z zasobnikiem i cyrkulacją.  Może on realizować jednocześnie  podgrzewanie ciepłej wody oraz zapewniać sprawne ogrzewanie wszystkich pomieszczeń domu.

System cyrkulacji sprawia, że od razu po odkręceniu będziemy mieli w kranie ciepłą wodę.

Cały parter i łazienki na piętrze wyposażone będą w ogrzewanie podłogowe wodne, które dzięki pełnej automatyce pozwoli na dostosowanie optymalnej temperatury w pomieszczeniach w zależności od pory dnia i zmian pogody.

Cały system grzewczy, wraz z doskonałym ociepleniem ścian zewnętrznych i dachu oraz stolarką okienną najwyższej jakości został tak zaprojektowany, aby zminimalizować koszty ogrzewania pomieszczeń.

Moja Ostoja - oszczędność w rachunkach
Moja Ostoja - izolacja akustyczna

Znakomita izolacja akustyczna

Pomiędzy środkowymi segmentami zastosowano specjalne przestrzenie dylatacyjne oraz podwójne ściany, natomiast segmenty zewnętrzne oddzielono od sąsiadujących specjalną , wykonywane tylko na zamówienie Silką renomowanego producenta.

Taras i ogród od strony południowej

Domy zostały tak zlokalizowane, aby ogród znajdował się po stronie południowej. W okresach zimowych daje to znakomita możliwość doświetlania pomieszczeń światłem dziennym.

Latem natomiast unikniemy spiekoty, bowiem konstrukcja dodatkowego zadaszenia nad tarasem, oraz ściany oddzielającej od strony zachodniej, powodują osłonięcie od palącego słońca, szczególnie w godzinach popołudniowych gdy chętnie grillujemy na tarasie z przyjaciółmi i rodziną.

 

Moja Ostoja - czas z rodziną i przyjaciółmi

Tylko 2 domy w promocji!

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać najlepszą ofertę!

Dom D2

Tylko 2 domy w promocji

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać najlepszą ofertę!