Wnętrza

Wyjątkowe wnętrza zaprojektowane przez profesjonalistów

Urokliwe wnętrze zaprojektowane zgodnie z potrzebami mieszkańców to coś, co nadaje całemu domowi niepowtarzalnego charakteru i znacznie umila oraz ułatwia im życie codzienne.

Nasi architekci całą swoją uwagę skupiają na dostosowaniu wnętrz do Waszych indywidualnych potrzeb oraz nadaniu im niepowtarzalnej funkcjonalności.

Zanim jednak rozpoczniesz współpracę z naszymi specjalistami, warto odpowiedzieć sobie na kilka niezwykle istotnych pytań:

Naszym głównym założeniem jest to, aby dom spełniał wszystkie oczekiwania nowych właścicieli. Dlatego też projekt został dokładnie przemyślany, aby zadbać o komfort oraz indywidualne potrzeby. Z tego powodu każdy klient otrzyma GRATIS  możliwość dokonania zmian układu ścianek działowych – do czasu ich wymurowania. Dodatkowo, w pakiecie nasz klient będzie mógł korzystać z  rabatów na materiały do wykończenia wnętrz, meble, oświetlenie, dodatki od producentów.

Wykończenie pod klucz

Istnieje możliwość wykończenia domu pod klucz przez firmę zewnętrzną. Projekt wykonywany jest w oparciu o Państwa indywidualne preferencje.

Przykładowe aranżacje wnętrz Twojego nowego domu

Tylko 2 domy w promocji!

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać najlepszą ofertę!

Dom D2

Tylko 2 domy w promocji

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać najlepszą ofertę!