Zalety inwestycji

Wyjątkowe miejsce w sąsiedztwie dzielnicy Szczecin - Gumieńce

Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest połączenie wyjątkowych walorów przyrodniczych – bezpośrednie sąsiedztwo urokliwego jeziora, z szybkością dojazdu, zarówno do centrum Szczecina (ok 10 minut), jak i do granicy polsko-niemieckiej.

Dzięki zapisom planu zagospodarowania przestrzennego, bardzo chroniącym środowisko przyrodnicze, macie Państwo pewność, że po wybudowaniu swojego wymarzonego domu, nie pojawi się w sąsiedztwie żaden obiekt mający negatywny wpływ na jakość życia mieszkańców np. fabryka, blokowisko czy wysypisko śmieci.

Wiemy, że dom to nie tylko budynek, ale przede wszystkim kawałek własnego miejsca na ziemi, oaza, która ma zapewnić spokój i bezpieczeństwo jego mieszkańcom.

Właśnie walory przyrodnicze, piękna konfiguracja terenu, woda, bogate gatunki fauny i flory, ekstensywny charakter zabudowy tworzą wyjątkowy klimat do wypoczynku po trudach pracy.

Media

Inwestycja wyposażona jest we wszystkie media – prąd, gaz woda z sieci, kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa, szerokopasmowe szybkie łącze internetowe. Jest to o tyle istotne, gdyż w pobliżu bardzo wiele domów niestety nie posiada kanalizacji sanitarnej oraz wody z sieci. Wówczas stosowane są szamba i obok nich indywidualne ujęcia wody. Dojazd bezpośrednio pod dom oświetloną, zadbaną drogą gminną. 

Lokalizacja

Nasze domy znajdują się w znakomitej lokalizacji, dzięki czemu dotrzesz do centrum Szczecina w około 10 minut

Jakość materiałów

Podczas budowy stosujemy jedynie materiały najwyższej jakości

Komunikacja miejska

300 metrów do najbliższego przystanku autobusu miejskiego

Droga dojazdowa

Dojazd bezpośrednio pod dom oświetloną drogą gminną

Media

Domy wyposażone są we wszystkie kluczowe media

Bliskość szkół i przedszkoli

W niedalekim sąsiedztwie domów znajdują się publiczna szkoła oraz przedszkole

Przestrzeń i ogród

Domy charakteryzują się dużą przestrzenią oraz pięknymi ogrodami

Plan zagospodarowania przestrzenego

Masz pewność, że w sąsiedztwie nie pojawią się żadne uciążliwe obiekty np. bloki

Jasne wnętrze

Nasze domy charakteryzują duże, bezpieczne okna, dające wiele światła oraz piękny widok na ogród

Ultraszybki światłowód

Każdy dom posiada dostęp do niezwykle szybkiego, nowoczesnego łącza internetowego

Przestronna antresola

Każdy dom posiada własną, przestronną antresolę doświetloną oknami połaciowymi

Garaż

Możliwość zakupu pięknego domu z własnym garażem

Moja Ostoja - system nawadniania

Przestronne ogrody

Polecamy szczególnie pełną automatykę ogrodową (SmartGarden) – opartą o inteligentne systemy nawadniające które:

Moja Ostoja - system nawadniania

Dodatkowo, Smart Garden składa się z robota koszącego firmy Ambrogio – światowego lidera w tej branży. 

Robot koszący pracuje według programu – niemal w każdych warunkach pogodowych: perfekcyjnie, bezprzewodowo i bezszelestnie. Nie potrzebuje paliwa, nie generuje spalin, a regularne koszenie sprawia, że pozostające ścinki trawy są tak małe, że nie trzeba ich zbierać, pakować i wywozić.

Ten zaoszczędzony czas możesz spędzić delektując się widokiem swojego gładkiego jak pole golfowe trawnika.

Duży ogród umożliwia także stworzenie dodatkowego obiektu przeznaczonego np. na składzik, czy nawet na małe centrum spa z jacuzzi, basenem z przeciwprądem czy sauną.

Nasz partner firma Spa Ogrodowe zaproponuje najlepsze rozwiązanie dostosowane do Państwa potrzeb. Dodatkowo przygotuje cały system do grilla w ogrodzie.

Szczegóły w sekcji Nasi partnerzy.

Własne centrum Fitness & SPA

Państwa dom został tak zaprojektowany, aby istniała możliwość stworzenia w nim własnego centrum fitness & spa. W tym celu z powodzeniem można wykorzystać dużą antresolę (o powierzchni od ponad 16 do niemal 20 m2), w której można umieścić nie tylko maty, trenażery, bieżnie, czy inne urządzenia mechaniczne do ćwiczeń, ale także np. saunę. Alternatywnie na ten cel można zaadoptować w domach zewnętrznych dodatkowy pokój na parterze.

Duży ogród umożliwia także stworzenie zewnętrznego jacuzzi lub nawet postawienie małego domku w którym można umieścić np. basen z przeciwprądem i dyszami do masażu i saunę. Całość może zaprojektować i wykonać nasz partner – Spa Ogrodowe – wyłączny importer do Polski systemu Master Spas by Michael Phelps.

Master Spa
Moja Ostoja - okolica

Okolica

W pobliżu znajdują się dwa jeziora, ścieżki rowerowe i drogi o małej intensywności ruchu, którymi możemy dojechać rowerem do malowniczych tras po niemieckiej stronie. To także znakomite miejsce na spacery czy uprawianie nordic walking. Miłośnicy jazdy konnej mogą w kilka minut dotrzeć autem do pobliskich stadnin.

Tylko 2 domy w promocji!

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać najlepszą ofertę!

Dom D2

Tylko 2 domy w promocji

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać najlepszą ofertę!