Kliknij aby zadzwonić:

+48 662 055 262
Działki budowlane

Działka 3/17 

SPRZEDANA !

Powierzchnia

854m2

Rata kredytu*

———–

Cena

———–

Strona świata:

Południe

Pobierz PDF

  • Maksymalna powierzchnia zabudowy: 20%
  • Minimalna powierzchnia biologicznie czynna: 70%
  • Maksymalna szerokość frontu budynku: 18m
  • Maksymalna wysokość budynku: 10,5m
  • Maksymalna ilość kondygnacji nadziemnych: 2
  • Orientacyjnie istnieje możliwość wybudowania domu parterowego – do ok 170 m2, a z drugą kondygnacją -nawet do 300 m2. Szczegóły wylicza architekt pod konkretny projekt.
  • Dojazd do posesji z drogi wewnętrznej numer 3/13 ( na ww. grafice oznaczona na szaro), która jak stanową zapisy w akcie notarialnym, będzie zawierała chodnik, zostanie pokryta kostką typu „Polbruk” lub asfaltem i oświetlona lampami led.  Będzie także możliwość zamknięcia jej tylko dla mieszkańców.
  • Nad działką nie przechodzą żadne linie energetyczne.

Działka posiada wydane warunki na przyłącza mediów oraz badania geotechniczne.

Prąd, gaz, światłowód internetowy – są dostępne.  Formalnie nabywca podpisuje tylko umowę z dostawcami – ENEA, Polska Spółka Gazownictwa oraz Shentel. W przypadku wody i kanalizacji- są wydane warunki i inwestycja jest w trakcie realizacji. Zakończenie inwestycji jeszcze w tym roku ( 2021).

Posiadanie mediów i statusu prawnego działki budowlanej z planem miejscowym to niezwykle istotne atrybuty umożliwiające szybkie rozpoczęcie budowy. Należy na to zwrócić  uwagę, bowiem pojawiają się niekiedy oferty z zapisami typu „media w drodze” lub „działka rolno-budowlana”. Po nabyciu takiej nieruchomości  może się bowiem okazać, że wprawdzie media rzeczywiście znajdują się w drodze, ale niestety nie ma możliwości podłączenia dalszych odbiorców,  co jest bardzo powszechnym problemem w gminach po zachodniej stronie Szczecina, lub status działki uniemożliwia wydanie warunków zabudowy pod nasz dom. 

Tutaj można zapoznać się z pełnym tekstem źródłowym planu miejscowego dla tej działki: 

Plan zagospodarowania przestrzennego

Lokalizacja w planie – obszar elementarny: 10 MN – strona 15. 

Poniżej prezentujemy usytuowanie tej działki budowlanej na tle sąsiedniej infrastruktury.

Kliknij na obrazek, aby go powiększyć.

*Orientacyjną wysokość raty obliczono przy standardowych warunkach: 10% wkładu własnego, okresie kredytowania – 30 lat i oprocentowaniu kredytu w wysokości 3%.

wróć na górę