Finansowanie

Finasowanie zakupu wymarzonego domu

Naszym klientom pomagamy w organizacji finansowania zakupu wymarzonego domu.

 

Kredyt hipoteczny – w PLN, a także w Euro

Proponujemy Państwu możliwość skorzystania z bezpłatnej pomocy doświadczonego eksperta finansowego.

Przedstawi on najlepsze z ofert  banków, w tym oferty promocyjne, dopasowane do specyfiki źródeł przychodu, wymagań, potrzeb oraz możliwości finansowych.

Istnieje możliwość ubiegania się o kredyt, nie tylko w złotych, ale także w Euro, dla osób posiadających wpływy w tej walucie. 

W codziennych kontaktach z instytucjami finansowymi nasz ekspert finansowy występuje jako ogólnopolski doświadczony i ważny  partner dla banków.

Dlatego zyskują Państwo możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty w jednym miejscu, którą trudno byłoby uzyskać indywidualnie.

10x korzystniej niż bezpośrednio w banku

Nasz ekspert finansowy dopasowuje oferty do indywidualnych możliwości i potrzeb danego klienta, szczegółowo informuje o wszystkich kosztowych elementach kredytu jak: oprocentowanie, koszty ubezpieczeń, prowizje, opłaty towarzyszące, czy warunki wcześniejszej częściowej i całkowitej spłaty kredytu.

Otrzymają Państwo pomoc w przygotowaniu dokumentacji kredytowej i przeprowadzeniu całego procesu ubiegania się o kredyt hipoteczny od momentu wyboru banku do wypłaty ostatniej transzy kredytu.

Dodatkowo nasz ekspert dostępny jest dla Państwa przez okres kredytowania, co daje poczucie bezpieczeństwa.

W ostatnim czasie dużo się zmieniło na rynku kredytów hipotecznych (na plus), głównie z uwagi na zmniejszenie aż o 50% tzw. bufora KNF.  Dzięki temu nabywcy mają większą zdolność kredytową, a nasi klienci otrzymują znacznie lepsze, specjalne warunki kredytowania, w tym niższe marże, niż jeszcze parę tygodni temu.

 

W pierwszym etapie polecamy przeprowadzenie wstępnej analizy zdolności kredytowej. Daje to Państwu dobre, szybkie, aktualne rozeznanie w jakiej grupie cenowej można na rynku szukać nieruchomości.

 

Z opinii nabywców wynika, że dzięki temu, mogli brać pod uwagę często znacznie atrakcyjniejsze dla nich nieruchomości niż im się pierwotnie wydawało.

Pomoc eksperta jest dla naszych klientów całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca. 

Zapraszamy do umówienia się na rozmowę telefoniczną lub spotkanie.

 

Tylko 2 domy w promocji!

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać najlepszą ofertę!

Dom D2

Tylko 2 domy w promocji

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać najlepszą ofertę!